SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zamówienia telefoniczne:

+48 535 074 139 

E-mail:

zamowienia@magpolska.pl


Katalogi

COLLECTION 2020

Zostań Partnerem LR

Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane

Płatności

ZEITGARD 2 Zobacz większe

ZEITGARD 2

71004

Nowy produkt

ZEITGARD 2

Zatrzymaj czas w 5 minut.

Profesjonalna pielęgnacja przeciwzmarszczkowa w domu

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 439 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 439 punktów lojalnościowych które możesz wymienić na produkty w naszym sklepie.


1 099,00zł brutto

Więcej informacji

ZEITGARD 2

Redukcja zmarszczek z systemem anti-age ZEITGARD

Rewolucyjne urządzenie ZEITGARD 2 w połączeniu ze skutecznymi produktami anti-age dla profesjonalnej, kompleksowej i intensywnej pielęgnacji. Zaledwie kilka minut codziennej pielęgnacji zapewni młodszy wygląd i zmniejszy zmarszczki.

ZEITGARD 2 wykorzystano połączenie technologii termicznej (ciepła i zimna) oraz masażu (wibracji). To dwie znane w dermatologii metody, które bazują na zachodzących w skórze procesach i reakcjach oraz wspierają funkcje skóry. Jednym przyciskiem można w prosty sposób uruchomić trzy różne funkcje urządzenia.

Zabieg ciepłem: ogrzanie do +42 stopni -  ciepło otwiera pory skórne. Składniki pielęgnacyjne mogą przenikać głębiej niż ma to miejsce w przypadku nakładania zwykłego kremu.

Zabieg zimnem: schłodzenie do +5 stopni - pory skórne pod wpływem chłodnej temperatury zamykają się. Nakładane na skórę produkty anti-aging są w ten sposób zatrzymywane wewnątrz skóry i mogą wykazywać swoje pełne działanie.

Masaż skóry: jako samodzielna funkcja lub do stosowania równolegle podczas zabiegów ciepłem i zimnem -  który pomaga składnikom aktywnym dotrzeć do jeszcze głębszych warstw skóry oraz poprawia ich przyswajanie. Skóra otrzymuje prawdziwy zastrzyk energii, ma gładszy i młodszy wygląd.

Zalety

  • Produkty anti-age są zatrzymywane wewnątrz skóry i mogą wykazywać swoje pełne działanie
  • Warstwy skóry są stymulowane, co pomaga równomierne rozprowadzić składniki
  • Niwelowanie opuchlizny np. worków pod oczami dzięki usuwaniu nadmiaru płynów
  • Połączenie ciepłych i zimnych zabiegów oraz masażu to prawdziwy zastrzyk energii dla skóry

Skuteczna, intensywna pielęgnacja cery

ZEITGARD 2 pozwala osiągnąć maksymalne rezultaty w połączeniu z intensywnymi produktami anti-age ZEITGARD. Produkty te mają specjalnie opracowane, skuteczne formuły. Serum pod oczy zapewnia cienkiej, delikatnej skórze w okolicach oczu długotrwałe nawilżenie. Oba rodzaje kremu-żelu ZEITGARD anti-age intensywnie pielęgnują cerę młodszą lub bardziej dojrzałą i zwalczają zmarszczki na czole i na policzkach.

Ilościowo program ZEITGARD anti-age osiągnął w testach następujące wyniki:

Jak udowodniono, wyjątkowy system anti-age ZEITGARD zmniejsza zmarszczki i przywraca cerze młodszy wygląd*:

95% osób testujących zauważyło lepsze wchłanianie substancji czynnych dzięki zastosowaniu ZEITGARD 2**

90% wszystkich uczestników badania stwierdziło poprawę nawilżenia skóry*

90% osób badanych potwierdza zmianę elastyczności skóry*

80% osób potwierdza natychmiastowe, widoczne i wyczuwalne rezultaty*

75% osób potwierdza, że skóra wokół oczu wygląda znacznie młodziej*

*Badanie przeprowadzone przez instytut Dermatest przy udziale 40 osób testujących produkt w lipcu i sierpniu 2015

Zabieg pod oczy:

Nałóż na opuszki palców kroplę serum pod oczy ZEITGARD. Przy zamkniętych powiekach, delikatnie rozprowadź serum na skórę pod oczami oraz po bocznej stronie. Pozostaw serum na skórze, aby móc łatwo prowadzić urządzenie ZEITGARD 2 po skórze.

Uruchom ZEITGARD 2, naciskając raz przycisk On/Off (przytrzymaj przycisk przez 3 sekundy). Zapali się czerwona lampka i rozpoczyna się zabieg ciepłem. Po kilku sekundach urządzenie jest ogrzane do 42 stopni. Jeśli chcesz, możesz dołączyć do tego funkcję masażu, krótko naciskając ponownie przycisk On/Off. 

Ustaw ZEITGARD 2 płasko po zewnętrznej stronie skóry pod okiem i lekko dociskając, prowadź urządzenie w kierunku nosa. Przesuwaj urządzenie powoli 5 razy w jedną i w drugą stronę, łącznie 10 razy.

 Następnie włącz funkcję zimna, ponownie naciskając krótko raz przycisk On/Off. Zapali się niebieska lampka. Poprzez kolejne krótkie wciśnięcie przycisku On/Off, do zabiegu zimnem możesz dołączyć funkcję masażu.

Przesuwaj urządzenie powoli 5x w jedną i w drugą stronę, łącznie 10 razy. Powtórz kompletny zabieg ciepłem i zimnem w okolicy drugiego oka.

Wyczyść ZEITGARD 2 ściereczką Microsilver.

Zabieg na czoło:

Na czoło nałóż szpatułką odrobinę nawilżającego kremu-żelu ZEITGARD lub regenerującego kremu-żelu ZEITGARD (w zależności od potrzeb skóry).

Uruchom ZEITGARD 2 naciskając przycisk On/Off (przytrzymaj przycisk On/Off przez 3 sekundy). Rozpocznie się zabieg ciepłem. Przez kolejne krótkie wciśnięcie przycisku On/Off można równolegle do zabiegu ciepłem dołączyć funkcję masażu. Prowadź ZEITGARD 2 ruchem esowatym po całym czole. Rozpocznij na górze po lewej stronie i kieruj się w prawą stronę na dół czoła. Łącznie wykonaj 10 takich ruchów.

Uwaga: nie zapomnij o pionowej zmarszczce na czole między brwiami. Prowadź urządzenie 5x od nasady nosa w lewo i w prawo do góry.

Włącz funkcję zimna, krótko wciskając przycisk On/Off. Poprzez kolejne krótkie wciśnięcie przycisku On/Off, równolegle do zabiegu zimnem możesz uruchomić funkcję masażu. Na czole zakreślaj esowaty kształt. Rozpocznij u góry po lewej stronie i kieruj się powoli w prawą stronę na dół. Łącznie wykonaj 10 ruchów.

Wyczyść ZEITGARD 2 ściereczką Microsilver.

Zabieg na policzki:

Na policzek nałóż szpatułką odrobinę nawilżającego kremu-żelu ZEITGARD lub regenerującego kremu-żelu ZEITGARD (w zależności od potrzeb skóry). Włącz funkcję ciepła, krótko wciskając przycisk On/Off. Poprzez kolejne krótkie wciśnięcie przycisku On/Off, równolegle do zabiegu ciepłem możesz uruchomić funkcję masażu. Prowadź urządzenie od kości policzkowej w kierunku nosa oraz wzdłuż bruzdy nosowo-wargowej. Powtarzaj ten proces, kierując się w dół twarzy aż dotrzesz do podbródka. Łącznie wykonaj 10 takich ruchów.

Jednym krótkim wciśnięciem przycisku On/Off uruchom funkcję zimna. Ponownie przytrzymaj przycisk On/Off przez około 3 sekundy, aby równolegle dołączyć do zabiegu zimnem funkcję masażu. Powtórz całą procedurę z funkcją ciepła i zimna również na drugim policzku.

Wyłącz urządzenie ZEITGARD 2 (przytrzymaj przycisk On/Off przez 3 sekundy). Wyczyść ZEITGARD 2 ściereczką Microsilver. Nie ma potrzeby mycia go wodą. Odstaw urządzenie na stację ładującą.

Dla optymalnego stosowania, warto pamiętać o następujących zasadach:

1. Okolice oczu, czoło i policzki należy poddawać zabiegom oddzielnie.

2. Podczas przesuwania urządzenia staraj się w miarę możliwości, aby urządzenie miało kontakt ze skórą, co umożliwi jego działanie.

3. Sam decydujesz o rytmie i harmonogramie pielęgnacji. Nie każdy dzień jest taki sam i również nasze odczuwanie ciepła i zimna jest zmienne. Wypróbuj czas stosowania, który będzie dla Ciebie najlepszy i kojący. Zalecenie dotyczące czasu stosowania 5 minut jest tylko niezobowiązującą wskazówką.

4. Nie liczy się jednorazowy czas użycia, lecz systematyczne i konsekwentne stosowanie.

Produkty powiązane