SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zamówienia telefoniczne:

+48 535 074 139 

E-mail:

zamowienia@magpolska.pl


Katalogi

COLLECTION 2020

Zostań Partnerem LR

Najczęściej kupowane

Płatności

LR Health & Beauty

Firma LR została założona w 1985 roku. Teraz jest obecna w ponad 30 krajach na całym świecie. To jedna z niewielu firm, które zrozumiały, że piękno i dobre samopoczucie idą ze sobą w parze. Dlatego też oferuje zarówno kosmetyki, jak i suplementy diety. Firma LR Health & Beauty Systems osiąga jedne z najwyższych obrotów wśród firm sprzedaży bezpośredniej w Europie. Na ten wspaniały sukces składają się produkty LR –wyprodukowane w Niemczech, w tym certifikowane suplementy diety takie jak LR Aloe Vera Life Essence Żel do picia czy też wysokowartościowe linie pielęgnacyjne oraz praca Partnerów LR, których dziś już jest około 350 000 na całym świecie. Ich głównym zadaniem jest sprzedaż produktów i budowa organizacji sprzedażowej.

Zdrowie: jest priorytetem LR. Wszystko, co dobre pochodzi od wewnątrz, dlatego też firma stawia sobie za zadanie kreowanie produktów, dzięki którym czujesz się świetnie. LR nie jest firmą farmaceutyczną i nie produkuje leków. Pragnie jedynie uzmysłowić swoim Klientom, czym jest właściwe dbanie o siebie. Dzięki oferowanym przez LR suplementom diety żyjesz zdrowo i jesteś w formie. Dbanie o dobre samopoczucie powinno sprawiać przyjemność, smakować i nie utrudniać życia.

Uroda: prawdziwe piękno pochodzi od wewnątrz dlatego LR działa według tej zasady. Pomaga Klientom odkryć tę prawdę.  LR czerpie inspirację z natury. Dokładnie wybrane składniki chronią, nawilżają, regenerują, odprężają, liftingują, oczyszczają, tonizują i walczą z oznakami starzenia się skóry. Produkty dopasowane są do różnych rodzajów cery i jej potrzeb. Linia kosmetyków z Aloe Vera  dzięki wysokiej zawartości żelu aloesowego oraz dodatkowych substancji pielęgnujących: witamin, wyciągów ziołowych, olejków i propolisu  to pielęgnacja w zgodzie z naturą. Od pewnego czasu  zainteresowanie własnym ciałem i dbaniem o nie coraz częściej pojawia się wśród mężczyzn. Wychodzać na przeciw ich oczekiwaniom LR wprowadza kosmetyki stworzone z myślą tylko o nich.

Zapachy: LR Health & Beauty Systems może poszczycić się długoletnią tradycją kreowania zapachów. Oferuje bogaty wybór pięknych kompozycji zapachowych, które cieszą się uznaniem koneserów perfum. Możesz wybierać spośród nut cytrusowych, kwiatowych, orientalnych albo owocowych. Wachlarz zapachów LR jest tak szeroki, że każdy znajdzie w nim kompozycję dla siebie, zapach, który podkreśli jego/jej osobowość i nastrój, perfumy na każdą okazję. LR Classics to nowoczesna klasyka, a kompozycje składające się na tę serię cieszą się niezwykłą popularnością. LR Design - kreacje zapachowe LR – postęp zgodnie z duchem czasu i obowiązującymi trendami. LR StarBox - międzynarodowe sławy właśnie firmie LR powierzyły wykreowanie swoich osobistych, ekskluzywnych kreacji zapachowych. W 2002 roku wraz z Michaelem Schumacherem LR stworzyła pierwszy zapach do StaBoxa. Obok gwiazdy Formuły 1  swoje własne kompozycje zapachowe wykreowali Heidi Klum, Sarah Connor, Iris Berben, Boris Becker i Ralf Meller. W lecie 2009 roku firma LR zaprezentowała Wam nowy StarBox: gwiazda pop Leona Lewis, top model Marcus Schenkenberg i najsłynniejsze gospodynie domowe świata – Gotowe na wszystko!

W lipcu 2010 rodzina gwiazd LR powiększyła się - swoją obecnością uświetnił ją Bruce Willis. Światowej sławy aktor wykreował swój pierwszy zapach, który również można znaleźć w StarBoxie.

Od powstania firmy, największą wagę LR przywiązuje do naturalnych surowców, oczywiście uwzględniając jednocześnie najnowszą wiedzę i badania naukowe. Współpracuje z doświadczonymi dostawcami surowców, a kontrola wewnętrzna oraz zewnętrzna produktów gwarantuje dodatkowo utrzymanie niezmiennie wysokiego poziomu jakości oferowanego asortymentu.

Zarówno kosmetyki jak i suplementy diety LR były wielokrotnie wyróżniane. Uzyskały między innymi certyfikaty takich renomowanych instytucji jak INSTITUT FRESENIUS, IASC czy DERMATEST.

Aby pozostać z ręką na pulsie czasu oraz wyznaczać trendy, firma inwestuje w badania i rozwój. Wraz z założeniem „rady naukowej” w jeszcze większym stopniu otworzyła się na profesjonalne know-how. Rada będzie wspierać LR w innowacjach produktowych, analizach naukowych i testach klinicznych.