Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Telefon:535074139

Skontaktuj się z naszą infolinią!

Pielęgnacja dla mężczyzn

Pielęgnacja dla mężczyzn

PLATINUM LR INNOWACYJNY SYSTEM PIELĘGNACJA DLA MĘŻCZYZN, EKSPRESOWY KREM PLATINUM LR, PRZECIWSTARZENIOWY KREM PLATNUM LR

Pielęgnacja dla mężczyzn Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • 42,90zł

  Aloe Vera Pianka do golenia LR idealnie opracowana dla potrzeb męskiej skóry. Znakomita jakość i certyfikowane źródło pochodzenia aloesu.Przygotowuje skórę do golenia i przeciwdziała podrażnieniom skóry.

  42,90zł
 • 64,90zł

  Aloe Vera krem antystresowy LR sprawia, że skóra wygląda na odświeżoną. Aloe Vera naturalnie pielęgnuje męską skórę. Znakomita jakość i certyfikowane źródło pochodzenia aloesu.

  64,90zł
 • 42,90zł

  Aloe Vera Balsam Pielęgnacyjny po goleniu LR - skuteczne nawilżenie, dzięki zawartości 50% Aloe Vera

  42,90zł
 • 135,00zł

  ALOE VERA MEN ZESTAW DLA MĘŻCZYZN LR - standardowy program dla każdego mężczyzny. Pielęgnacja wyłącznie dla mężczyzn ze wszystkimi korzyściami Aloe Vera.

  135,00zł
 • 82,90zł

  NOWOŚĆ!   ALOE VERA ŻELOWY KREM NAWILŻAJĄCY.   Natychmiastowy efekt świeżości, efekt chłodzący. Niezbędny latem, niezwykle lekki żel.

  82,90zł
 • 3,90zł

  Zestaw próbek  Platinum LR to specjalny system pielęgnacyjny dla mężczyzn. Troska o perfekcyjny wyglą już od dłuższego czasu nie jest wyłącznie kobiecą domeną. Platinum by Marcus Schenkenberg oferuje skuteczne i łatwe w użyciu produkty - to ekskluzywna i wydajna pielęgnacja męskiej cery. 

  3,90zł
 • 139,00zł

  Krem przeciwstarzeniowy Platinum LR - specjalny system pielęgnacyjny dla mężczyzn. Troska o perfekcyjny wyglą już od dłuższego czasu nie jest wyłącznie kobiecą domeną. Platinum by Marcus Schenkenberg oferuje skuteczne i łatwe w użyciu produkty - to ekskluzywna i wydajna pielęgnacja męskiej cery. 

  139,00zł
 • 99,90zł

  Krem energizujący Platinum LR to optymalne nawilżenie, świeży wygląd i delikatny efekt brązujący. Troska o perfekcyjny wyglą już od dłuższego czasu nie jest wyłącznie kobiecą domeną. Platinum by Marcus Schenkenberg oferuje skuteczne i łatwe w użyciu produkty - to ekskluzywna i wydajna pielęgnacja męskiej cery. 

  99,90zł
 • 99,90zł

  Platinum LR Ekspresowy krem matujący LR działa jak matująca chusteczka. Uporczywe błyszczenie się skóry zostaje zredukowane, a pory zwężone. Ekspert w matowieniu! Troska o perfekcyjny wyglą już od pewnego czasu nie jest wyłącznie kobiecą domeną. Platinum oferuje skuteczne i łatwe w użyciu produkty - to ekskluzywna i wydajna pielęgnacja męskiej cery. 

  99,90zł
 • 99,90zł

  Ekspresowy chłodzący krem pod oczy Platinum LR kompleksowo pielęgnuje i regeneruje wrażliwą skórę wokół oczu. Troska o perfekcyjny wyglą już od dłuższego czasu nie jest wyłącznie kobiecą domeną. Platinum by Marcus Schenkenberg oferuje skuteczne i łatwe w użyciu produkty - to ekskluzywna i wydajna pielęgnacja męskiej cery. 

  99,90zł
 • 219,00zł

  Zestaw pielęgnacyjny dla mężczyzn Platinum LR to specjalny system pielęgnacyjny dla mężczyzn. Troska o perfekcyjny wyglą już od dłuższego czasu nie jest wyłącznie kobiecą domeną. Platinum oferuje skuteczne i łatwe w użyciu produkty - to ekskluzywna i wydajna pielęgnacja męskiej cery. 

  219,00zł
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów