PIELĘGNACJA ZĘBÓW I UST

Prodotti visti

I più venduti

Płatności

ALOE VERA ŻEL DO ZĘBÓW WRAŻLIWYCH LR Visualizza ingrandito

ALOE VERA ŻEL DO ZĘBÓW WRAŻLIWYCH LR

20691

Nuovo prodotto

Aloe Vera żel do zębów wrażliwych LR Dokładne oczyszczanie wrażliwych żębów, które reagują na gorące, zimne, słodkie i kwaśne potrawy.

 

Maggiori dettagli

Con l'acquisto di questo prodotto è possibile raccogliere fino a 11 Punti fedeltà. Il totale del tuo carrello 11 Punti fedeltà può essere convertito in un buono di 0,88zł.


27,90zł tasse incl.

Dettagli

Aloe Vera żel do zębów wrażliwych LR

 

Opis i działanie

Już w starożytnym Egipcie uważano żel z Aloe Vera Barbadensis Miller za eliksir zdrowia, urody i nieprzemijającego piękna. Nasze babcie również stosowały aloes, jako "pierwszą pomoc" w domu.

  • Bardzo wysokie zawartości aloesu

  • Sprawdzone receptury

  • Sprawdzona tolerancja skóry

  • Wyselekcjonowane naturalne składniki

Aloe Vera żel do zębów wrażliwych LR dokładnie oczyszcza i chroni szkliwo. Zawiera 40% Aloe Vera. Idealne rozwiązanie w przypadku nadwrażliwości na ciepło, zimno, słodkie i kwaśne. Utrzymuje się efekt odświeżenia jamy ustnej. 

Aloe Vera

Jest jedną z najstarszych i o najbogatszej tradycji roślin leczniczych świata. Dostarcza witamin A, C, E oraz witaminy z grupy B, a także kwas foliowy i niacynę. Aktywuje systemy obronne organizmu. Wspomaga odnowę komórek. Działa antyoksydacyjnie. Zawiera szeroki zestaw minerałów: wapń, sód, potas, mangan, chrom i cynk. Posiada mikroelementy i pierwiastki śladowe, takie jak: gal, tytan, które pełnią ważną rolę w przemianie materii. Redukuje niepożądane bakterie i drożdże.

Aloe Vera ma działanie odkwaszające, oczyszczające, odtłuszczające i odtruwające organizm.

 

Zalecenia:

- dla zębów wrażliwych,

- dokładnie oczyszczać zęby rano, w południe i wieczorem.

Opakowanie:

100 ml

Accessori