I più venduti

Płatności

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO www.magpolska.pl

1. Postanowienia ogólne:

1.1. Sklep internetowy działający pod adresem www.magpolska.pl prowadzony jest przez firmę MAG Polska z siedzibą w Radomiu przy ul. Lubelskiej 65,

identyfikującą się numerami NIP 9481531737 oraz REGON 142017252

nr telefonu: 48 385-83-50

adres e-mail: biuro@magpolska.pl

1.2. Niniejszy regulamin określa zasady realizacji usług w sklepie internetowym „magpolska.pl”.

 

2. Zasady dokonywania zakupów:

2.1. Domniemywa się, że Użytkownik sklepu zapoznał się z treścią regulaminu przed złożeniem zamówienia.

2.2.Zamówienie jest realizowane pod warunkiem prawidłowo wypełnionego formularza zamówienia oraz wybrania sposobu zapłaty i dostawy towaru.

2.3. Po złożeniu zamówienia Użytkownik otrzyma potwierdzenie złożenia zamówienia w formie elektronicznej lub telefonicznie.

2.4. W przypadku płatności za pobraniem MAG Polska zastrzega sobie w razie wątpliwości, prawo do weryfikacji zamówienia telefonicznie lub pocztą elektroniczną. W przypadku braku możliwości kontaktu i weryfikacji zamówienia Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia.

2.5. W przypadku, gdy ze względu na brak zamówionego towaru i skompletowanie całego zamówienia jest niemożliwe w ustalonym terminie, Zamawiający zostanie poinformowany o niekompletności zamówienia. Ponadto zostanie poinformowany o możliwości jego zrealizowania w terminie późniejszym lub w terminie normalnym, ale z niekompletną jego realizacją oraz o możliwości jego całkowitego anulowania. W razie podjęcia decyzji przez Zamawiającego o częściowej realizacji zamówienia pozostała część kwoty (w przypadku przedpłaty) zostanie zwrócona Zamawiającemu na konto przez niego wskazane. W razie podjęcia decyzji przez Zamawiającego o rezygnacji z zamówienia cała kwota zostanie zwrócona Zamawiającemu na konto z, którego dotarły pieniądze lub inne konto przez niego wskazane.

2.6. Zamawiający sugeruje sie opisem produktu, a nie jego zdjęciem.

2.7. Zamówiony towar jest wysyłany do Zamawiającego w terminie od 1- 7 dni roboczych od złożenia zamówienia (w przypadku płatności za popraniem) lub od dnia zaksięgowania wpłaty (w przypadku przedpłaty na konto).

2.8. Sklep nie ponosi odpowiedzialności finansowej za nieudane zakupy klientów. Prosimy więc o przemyślane zakupy.

 

3. Ceny produktów:

3.1. Ceny podane na stronie internetowej wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie zawierają kosztów przesyłki, które pokrywa Zamawiający.

3.2. Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania towarów z oferty oraz zmiany cen bez podania przyczyny i bez uprzedzenia. W przypadku zmiany cen podanych na stronie sklepu obowiązują ceny w momencie składania zamówienia.

3.3. O promocjach i wyprzedażach w sklepie internetowym decyduje zespół magpolska.pl

 

4. Realizacja dostaw:

4.1. Dostawa towaru następuje za pośrednictwem Poczty Polskiej.

4.2. Wszystkie zamówienia są realizowane w terminie od 1- 7 dni roboczych. Do czasu otrzymania przesyłki należy doliczyć czas dostawy.

Poczta Polska przesyłka biznesowa - deklarowany termin doręczenia wynosi:

  • od 1-3 dni roboczych(w przypadku przesyłki krajowej)

  • od 5-7 dni roboczych ( w przypadku przesyłki zagranicznej)

4.3. Koszt opakowania i dostawy:

Koszty dostawy są zależne od formy płatności oraz wartości zamówienia.

Cennik za przesyłki krajowe:

Poczta Polska 

Przesyłka biznesowa   

priorytetowa

 

Przedpłata

   

8 zł

DOSTAWA GRATIS!

dla zamówień powyżej

200,00 zł.

Poczta Polska 

Przesyłka biznesowa  

priorytetowa

Gotówka

przy odbiorze

 

12 zł

DOSTAWA GRATIS!

dla zamówień powyżej

200,00 zł.

 

Cennik za przesyłki zagraniczne:

Poczta Polska

Przesyłka biznesowa

priorytetowa

Europa

Przedpłata

79 zł

Poczta Polska

Przesyłka biznesowa

priorytetowa

Ameryka Północna i Południowa,

Afryka, Azja,

Australia i Oceania

Przedpłata

139 zł

4.4. BEZPŁATNA DOSTAWA!!! W czasie trwania promocji "wysyłka gratis" a w pozostałym okresie w przypadku gdy kwota zrealizowanego zamówienia przekroczy 250 zł dostawa jest realizowana GRATIS!

4.5. Nie wysyłamy paczek na Poste Restante za pobraniem!

5. Formy płatności:

5.1 Na terenie RP za zakupy w naszym sklepie Zamawiający może zapłacić na trzy sposoby:

• przelew bankowy - Płatność przelewem bankowym należy zrealizować w przeciągu 5 dni od daty złożenia zamówienia. Niedokonanie płatności w tym terminie może doprowadzić do anulowania zamówienia. Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na rachunku.

MAG POLSKA 26-600 Radom ul. Lubelska 65

Bank Pekao S.A. 24 1240 3259 1111 0010 2834 4369

• payu.pl

• płatność za pobraniem

5.2 Wszystkie kraje Świata z wyłączeniem RP płatność przelewem bankowym

6. Reklamacje i zwroty:

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny Zamawiający może od umowy odstąpić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty wydania produktu. W takim przypadku Sklep zwraca pieniądze Zamawiającemu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia w przypadku, gdy towar nie został jeszcze wysłany do Zamawiającego (oświadczenie może być telefoniczne, listowe lub poprzez e-mail) lub w przypadku, gdy towar został wysłany do Zamawiającego 14 dni od dnia dostarczenia towaru do Sprzedającego. Koszty dostawy przesyłki zwrotnej nie podlegają zwrotowi. Ze względów higienicznych i zdrowotnych zwracany produkt musi być oryginalnie zapakowany i nienaruszony. W przypadku gdy dostarczony towar jest wadliwy wszelkie reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania zareklamowanego produktu. W przypadku uznania reklamacji sklep pokrywa koszty przesyłki zwrotnej reklamowanego produktu. Zarówno reklamacje jak i zwroty będą rozpatrywane pod warunkiem załączenia do przesyłki dowodu zakupu (paragon, faktura proforma lub faktura VAT). Sklep nie odbiera przesyłek za pobraniem. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opisy produktów umieszczonych na etykietach.

7. Polityka prywatności:

Dane osobowe umieszczone są w zabezpieczonej bazie danych sklepu, która jest chroniona przed dostępem osób trzecich. Przetwarzanie danych osobowych zawartych w bazie jest wykonywane tylko i wyłącznie na potrzeby realizacji zamówienia oraz dla celów marketingowych sklepu w celu podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług. Przechowywanie danych osobowych jest realizowane zgodnie z zasadami zawartymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Nasi klienci mają prawo do wglądu oraz przetwarzania swoich danych osobowych, a także prawo do wystąpienia o ich usunięcie.

8. Bezpieczeństwo transakcji:

Sklep nie ma dostępu do numerów kart kredytowych ani haseł dostępu do kont bankowych swoich klientów. Więcej o bezpieczeństwie płatności znajdziesz na stronie payu.pl

9. Postanowienia końcowe:

9.1 Każdy prezentowany produkt nie jest lekiem w myśl prawa polskiego, nie zawiera cech leczniczych i należy m.in. do grupy suplementów. Produkt nie może zastępować zdrowej diety, jest jedynie środkiem wspomagającym prawidłowe działanie organizmu. Opis produktu pełni funkcję informacyjną i nie zastąpi rozmowy z lekarzem. Przed użyciem należy skonsultować działanie suplementu z lekarzem bądź farmaceutą.

9.2 W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego.