Prodotti visti

I più venduti

Płatności

ALOE VERA PIANKA DO GOLENIA Visualizza ingrandito

ALOE VERA ŁAGOZĄCA PIANKA DO GOLENIA

20420

Nuovo prodotto

Aloe Vera Pianka do golenia LR idealnie opracowana dla potrzeb męskiej skóry.

Znakomita jakość i certyfikowane źródło pochodzenia aloesu.Przygotowuje skórę do golenia i przeciwdziała podrażnieniom skóry.

Maggiori dettagli

Con l'acquisto di questo prodotto è possibile raccogliere fino a 17 Punti fedeltà. Il totale del tuo carrello 17 Punti fedeltà può essere convertito in un buono di


44,90zł tasse incl.

Dettagli

Aloe Vera Pianka do golenia LR optymalne rozwiązanie dla skóry mężczyzny.

Opis i działanie

Od tysięcy lat krążą legendy o dobroczynnych właściwościach aloesu. Pielęgnacja Aloe Vera to znakomita jakość i certyfikowane źródło pochodzenia surowca. Wysoka zawartość Aloe Vera jest dokładnie dostosowana do każdego produktu.

Aloe Vera

Wszechstronnie skuteczna do natychmiastowej pielęgnacji skóry. Działa zbawiennie orzeźwiająco i kojąco, nawilża naskórek. Działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Skutkuje błyskawicznie na podrażnioną i bardzo wrażliwą cerę. Dostarcza witamin, zawiera szeroki zestaw minerałów. Wspomaga odnowę komórek. Aloe Vera ma działanie oczyszczające, odtłuszczające i odtruwające organizm.

  • Aloe Vera nawilża już podczas golenia

  • Pielęgnacja przeznaczona specjalnie dla potrzeb męskiej skóry

Aloe Vera Pianka do golenia LR to idealne rozwiązanie dla cery mężczyzny. Nawilża skórę już podczas golenia i pielęgnuje męską cerę. Łagodzi podrażnienia i dotarcza niezbędnej pielęgnacji. Pianka do golenia zawiera 30% czystego żelu aloesowego. Pianka pielęgnuje i już przygotowuje skórę przed goleniem!

Wskazówki:

- pianka przygotowuje skórę przed goleniem,

- łagodzi podrażnienia, optymalnie pielęgnuje.

Skład:

30% Aloe Vera, bez parabenów.

Opakowanie:

200 ml.

Accessori