Skontaktuj się z nami

Zamówienia telefoniczne:

Telefon: 535 07 41 39

E-mail:
skleplr@magpolska.pl

ALOE VERA ŻEL LR

Ostatnio przeglądane

Płatności

ALOE VERA ŻEL DO PICIA Z MIODEM LR SZEŚCIOPAK Zobacz większe

ALOE VERA ŻEL DO PICIA Z MIODEM LR SZEŚCIOPAK

8886

Nowy

 Aloe Vera żel do picia z miodem można określić mianem "multitalent". Współdziałanie ponad 150 cennych składników naturalnych zawartych w aloesie umożliwia pozytywne efekty zastosowania.

Więcej szczegółów

539,00zł

Więcej informacji

Aloe Vera żel do picia z miodem - jedyny na rynku żel do picia Aloe Vera certyfikowany przez SGS INSTITUT FRESENIUS GmbH i IASC.

Opis i działanie

Aloe Vera żel do picia z miodem stanowi podstawę dobrego samopoczucia i wspaniale łączy się z innymi produktami. Idealny do mieszania z sokami owocowymi. Aloe Vera żel do picia z miodem jest suplementem o wszechstronnym działaniu. Do wytworzenia tego produktu użyto czystego miąższu z liści Aloe Vera Barbadensis Miller pochodzących wyłącznie z USA i Meksyku w wyjątkowo łagodnym procesie produkcji. Przy uprawie Aloe Vera całkowicie zrezygnowano z użycia pestycydów i chemicznych nawozów. Wszystkie etapy przetwarzania rośliny są regularnie kontrolowane. Jedyny na rynku żel do picia Aloe Vera certyfikowany przez SGS INSTITUT FRESENIUS GmbH i IASC.

Aloe Vera

Jest jedną z najstarszych i o najbogatszej tradycji roślin leczniczych świata. Dostarcza witamin A, C, E oraz witaminy z grupy B, a także kwas foliowy i niacynę. Aktywuje systemy obronne organizmu. Wspomaga odnowę komórek. Działa antyoksydacyjnie, chroni serce i naczynia krwionośne przed wolnymi rodnikami. Zawiera szeroki zestaw minerałów: wapń, sód, potas, mangan, chrom i cynk, dzięki czemu poprawia kondycję fizyczną organizmu. Posiada mikroelementy i pierwiastki śladowe, takie jak: gal, tytan, które pełnią ważną rolę w przemianie materii. Jest najbogatszym źródłem mukopolisacharydów - acemannanu. Usprawnia pracę jelit, redukuje niepożądane bakterie i drożdże.

Aloe Vera ma działanie odkwaszające, oczyszczające, odtłuszczające i odtruwające organizm.

 

Miód

Posiada właściwości przeciwzapalne, odnawiające i oczyszczające. Wspomaga odporność, niszczy rozwój bakterii i grzybów. Zwalcza drobnoustroje. Wspomaga oczyszczanie i gojenie się ran, odmrożeń i oparzeń. Dzięki dużej zawartości cukru i mikroelementów ma korzystny wpływ na choroby układu krążenia, reguluje pracę serca. Obniża ciśnienie krwi, polepsza sen i ogólne samopoczucie. Miód wzmacnia układ nerwowy, działa uspokajająco, reguluje czynności trawienia żołądka, poprawia przemianę materii. Stosowany jest w przeziębieniach, kaszlu, zapaleniu gardła, zatok, kataru. Zmniejsza szkodliwe działanie kawy, herbaty, alkoholu.
 

Wskazania

-  regulacja układu krążenia oraz naczyń krwionośnych,

-  chroniczne zapalenia i schorzenia  żołądkowo-jelitowe,

-  alergie i choroby skóry,

-  pozytywnie działanie na poziom cukru we krwi, 

-  reguluacja ciśnienia krwi,

-  zastosowanie w przeziębieniach, zapaleniu gardła, nerwicy,

-  wspomagające działanie w chorobach układu moczowego,

-  wzmacnienie organizmu. 

 

Skład

90% żelu Aloe Vera, 9% miodu kwiatowego, witamina C. Nie zawiera barwników. Bez aloiny*. Opakowanie 6 x 1000 ml.

*zawiartość aloiny <0,1 mg/kg (ppm)

Zalecane dawkowanie

3 x 30 ml dziennie. Idealny do mieszania z sokami owocowymi. Po otwarciu przechowywać w lodówce.